פרסם וקדם את העסק שלך
נור סמא פיקוח וביצוע בע"מ
04-8555149
חייג לעסק
+ עסק נבחר
נור סמא פיקוח וביצוע בע"מ 1, ישוב באקה אל גרביה 3010000 שנת יסוד: 2005

חברת נור סמא פיקוח ובנייה בע"מ, שהוקמה בשנת 2017, מתמחה בבניית מבנים ציבוריים לעיריות, למועצות ועוד. בעלי החברה, אחמד אבו מוך, הפך בשנת 2011 לקבלן עצמאי ולפני כן עסק בתחום הנפחות. עיסוקים אלה אפשרו לו להביא אתו אל החברה החדשה ניסיון רב בתחום וכן ידע מקצועי רלוונטי, המסייעים לו בהתמודדות עם אתגרי הפרויקטים השונים, שאותם מבצעת החברה בשטח.

החברה מציעה את שירותיה לכל רחבי הארץ וכיום מתמקדת בארבעה פרויקטים: שניים בבקעה – בניית בית ספר בהיקף של 12 מיליון ₪ ובניית אולם ספורט בהיקף של 10 מיליון ₪ וכן שני פרויקטים נוספים: בראש העין – בית ספר בהיקף של 20 מיליון ₪ ובכפר סבא – תוספת לבית ספר בהיקף של 8 מיליון ₪.

איכות גבוהה ומקצועיות ללא פשרות

חברת נור סמא פיקוח ובנייה בע"מ אחראית על כל הפרויקט משלביו הראשונים, שלבי החפירה, ועד לסיומו, שלב קבלת המפתחות. החברה עובדת עם קבלני עבודות שלד, עבודות עיצוב, טייח, צבע, מזגנים, עבודות חשמל, נגרות ועוד. החברה מחזיקה כשלושה מהנדסים וכן מנהלי עבודה, המפקחים על עבודות הקבלנים בשטח על מנת להבטיח את סיומו של כל הפרויקט תוך עמידה בלוחות הזמנים ותוך הקפדה על גימור איכותי ועבודה מקצועית ללא פשרות.

חברת נור סמא פיקוח ובנייה בע"מ מקפידה על סטנדרטיים גבוהים, על סיוע של מיטב המומחים בתחום הבנייה וכן על חדשנות ועדכנות בכל הקשור לפיתוחים הרלוונטיים לענפי הבנייה. החברה מטמיעה את ניסיונם הרב של עובדיה, הן בפן היזמי והן בפן הביצועי בשטח, בכל פרויקט ופרויקט וככזו מצליחה לשמור על המוניטין המצוין שיצרה לעצמה מרגע הקמתה. חברת נור סמא פיקוח ובנייה בע"מ חרטה על דגלה מצוינות, הבאה לידי ביטוי לאורך כל שלבי הפרויקט וכן שירות אדיב, מקצועי ואמין מאד כלפי כלל לקוחותיה.

חייג לעסק
+ עסק נבחר
חייג לעסק
+ עסק נבחר
לתוצאות נוספות

עסקים מומלצים בתחום קבלני שלד

על ידי dun&bradstreet

חייג לעסק
+ עסק נבחר

שנת יסוד: