פרסם וקדם את העסק שלך
נוריאל כהן שיווק והפצה בע"מ
04-6373303
חייג לעסק
+ עסק נבחר
נוריאל כהן שיווק והפצה בע"מ אזה"ת יצחקי, מבנה מספר 2, קיבוץ משמרות 3784000 שנת יסוד: 1997

משחר קיומה כעסק משפחתי בחצר האחורית של משפ' כהן בכרכור, בשנת 1997, חברתנו שמה דגש על חתירה למצוינות בשרות, יצירתיות וחדשנות מקצועית לביסוס מעמדה כגוף מוביל, תוך הרחבת פעילותה לאפיקים וממשקים נוספים בכול תחומי פעילותה.

גם כיום, תחת קורת גג של אלפי מ"ר של אולמות יצור ושטחי אחסנה ותוך תנופה התפתחותית מתמדת,  ממשיכה החברה לשדרג מדיניות שרות זו יום יום וחזונה להמשיך ולהוביל בכל תחומי עיסוקיה ולייצר מוצרים באיכות עילית וללא פשרות תחת מערכת ניהול איכות 9001:2014, מטעם מכון התקנים הישראלי.

אנו משקיעים באיתור ואימוץ פתרונות טכנולוגיים חדשניים בעולם והבאתם ליישום בשוק המקומי, אנו פועלים במתווה מקצועי וחדשני תוך ערנות לחידושים ולשינויים העולמיים האחרונים בתחומינו ומספקים פתרונות מגוונים ומענה שוטף לצרכי כל לקוח בשיתוף פעולה עם היצרנים הטובים בעולם.

אנו מאמינים כי כוח החברה הינו במלאי שלה, מלאי החברה הינו גדול ,רחב ומגוון מאוד, בנוסף לעתודות רבות לכל מוצר ומוצר למתן שירות מהיר יותר, כמו כן כח המיקוח במו"מ עם יצרנים עולמיים של חלק ממוצרנו והיכולת לייצר מוצרים רבים במפעל החברה מקנה ללקוח הזכות לרכז את סל המוצרים הרחב והאיכותי ביותר ב- One Stop Shop במחיר אטרקטיבי ביותר ובטלפון אחד תוך צמצום התלות במס' רב של ספקים.

תמהיל הצלחת החברה הינו במארג של שרות אמין מקצועי ומהימן, יושר ושקיפות למול הלקוח, מושגי רווחים צנועים ואספקת המוצרים הטובים ביותר תוך התאמתם לכל לקוח, החברה מהווה השראה ומודל לחיקוי לכל מתחריה הן במודל העסקי והן בניסיון העתקת מוצרינו.

החברה שומרת על ציוד תפעולי המתחדש לעתים קרובות וכן מיכון חדשני ומתקדם, למניעת תקלות לוגיסטיות ועיקובים באספקות  ושומרת על עלויות תפעול נמוכות על מנת לא לגלגל עלויות אלו על גב הלקוח בתמחור המוצרים. החברה מתגאה בצוות עובדים מקצועיים, ותיקים ומסורים והנהלה מקצועית, צעירה ודינאמית.

החברה פועלת לשימור איכות הסביבה ודוגלת בשימוש מופחת של חומרי גלם ומטמיעה שיטות מתקדמות בייצור מוצרים איכותיים ביותר ללא עודפי ייצור וחומרי גלם מיותרים ומזהמים לפי תקנים בין לאומיים המחמירים ביותר. כל פסולת בחברה ממוחזרת ומנוצלת לשימושים חוזרים.

נבחרת לקוחותינו המשובחת מאופיינת בלקוחות מתמידים לאורך שנים ארוכות המעריכים איכות מוצר והנהנים משרות מהיר ללא תחרות, זאת בשל מערך חלוקה עצמאי בקווי אספקה יומיים בפריסה ארצית.

חברנו מתמחה בייצור שיווק והפצה של פתרונות ומוצרי אריזה.

חברתנו שמה דגש על חתירה למצוינות בשרות, יצירתיות וחדשנות מקצועית לביסוס מעמדה כגוף מוביל, תוך הרחבת פעילותה לאפיקים וממשקים נוספים בכול תחומי פעילותה.

החברה מקנה ללקוח הזכות לרכז את סל המוצרים הרחב והאיכותי ביותר ב- One Stop Shop במחיר אטרקטיבי ביותר ובטלפון אחד תוך צמצום התלות במס' רב של ספקים.

תמהיל הצלחת החברה הינו במארג של שרות אמין מקצועי ומהימן, יושר ושקיפות למול הלקוח, מושגי רווחים צנועים ואספקת המוצרים הטובים ביותר תוך התאמתם לכל לקוח.

החברה פועלת לשימור איכות הסביבה ודוגלת בשימוש מופחת של חומרי גלם ומטמיעה שיטות מתקדמות בייצור מוצרים איכותיים ביותר ללא עודפי ייצור וחומרי גלם מיותרים ומזהמים לפי תקנים בין לאומיים המחמירים ביותר. כל פסולת בחברה ממוחזרת ומנוצלת לשימושים חוזרים.

אנו מזמינים אתכם להיות חלק בלתי נפרד ממשפחת נוריאל ונשמח לעמוד לרשותכם בכל עת.

נוריאל. עליונות בשירות, שיא האיכות.

 

חייג לעסק
+ עסק נבחר
חייג לעסק
+ עסק נבחר
לתוצאות נוספות

עסקים מומלצים בתחום אריגים

על ידי dun&bradstreet

חייג לעסק
+ עסק נבחר

שנת יסוד: