טיולי הנחל בע"מ

שנת יסוד 2005

שם לועזי

HANACHAL TRANSPORTS & PERSONNEL SERVICES LTD.

דואר אלקטרוני
[email protected]
אתר החברה
hanahal-tours.co.il/
טלפון
04-9536835
פקס
04-9531303
כתובת
מושב, נהלל 1060000
אודות

חברת טיולי הנחל, שנוסדה בשנת 2003, מציעה שירותי הסעות לכל מקום ברחבי הארץ – מהצפון ועד הדרום ולכל מטרה. החברה מחזיקה בצי רכב מפואר וחדשני, הכולל אוטובוסים ורכבים מדגמים שונים, העומדים לרשותה לצרכי הסעת לקוחות החברה לכל יעד שירצו. רכבים ואוטובוסים אלה מצוידים בכל מה שצריך כדי להסיע את הנוסעים נסיעות קצרות או ארוכות ולהציע להם את הנוחות המקסימאלית במהלך הנסיעה.

בחברת טיולי הנחל עובדים צוותים מקצועיים ומנוסים מאד של נהגים, שנבחרו בקפידה ועברו את כל ההכשרות הנדרשות לצרכי העבודה ומאחורי כולם שירות צבאי. נהגים אלה מכירים היטב את אזורי הארץ השונים ומסיעים בבטחה את הנוסעים.

במסגרת שירותי החברה מוצעים ללקוח מבחר רחב של אפשרויות בהתאמה מלאה: שירותי הסעות לתלמידים, הסעות למפעלים ולארגונים, הסעות לתיירים מהארץ ומחו"ל, הסעות לאירועים שונים, הסעות לנכים ולבעלי מוגבלויות באמצעות רכבים מאובזרים ומותאמים ועוד.

טיולי הנחל עומדת לרשות לקוחותיה לאורך כל הדרך, החל מפנייתם הראשונה ומספקת את המענה המקצועי הנדרש ואת שירותי ההסעה הרלוונטיים בהתאם לדרישה ולצרכים הקיימים. החברה מקפידה על עמידה בסטנדרטיים גבוהים במיוחד ומציעה שירות איכותי ללא פשרות, זמינות מרבית ללקוח ופתרונות מגוונים.

ברשימת לקוחות חברת טיולי הנחל אפשר למצוא כמה מהגופים המובילים במשק הישראלי, לרבות מוסדות חינוך, מפעלים, חברות תיירות וחברות טיולים, רפאל, משרד הביטחון וחברות וגופים נוספים.

 

 

תחומי פעילות

  • אוטובוסים
  • הסעות
  • מחכירי מקרקעין
  • נדל"ן

התמחות

  • הסעות בטרנזיט
  • החכרה והשכרת נדל"ן

מנהלים בטיולי הנחל בע"מ

תמונת מנהל חברה

כעביה עזאת

בעלים ,מנכ"ל

נתונים עסקיים ע"פ

ח.פ./ע.מ 513635391

ותק

אופי פעילות שירותים,אחזקות

צור קשר עם בית העסק

אירעה שגיאה